Seebimull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Iouuu. Sniff talks about herself :P

Go down 
+3
CuteBunny
Blinkie
Sniff
7 posters
AutorTeade
Sniff

Sniff


Postituste arv : 14
Join date : 30/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 6:44 pm

Et jahh. Olen siis Sniff. Koopas Selfy. Olen vist maailma suurim oppade fänn, eriti armastan ma enda tibusid(HektorII aka Põkk,Brayen, Hunday, Marella, Cameron). Käin veskas. Ma fännan Hunday kimavat galoppi. Aga peale oppade armastamise, käin mängukas, howrses, ladycahtis, esimeses vihmas, fuzzacademys ja paljudes muudes kohtades(te ei taha teada mu koormuse suurust Very Happy). Rääkides, mu iseloomust, olen täpselt nagu Sniff. Kui olete muumisi näinud, siis ehk teate(mu väike õde fännab muumisi.) Aga nimeks on mul Mari. Olen 11. Päris tillu, eks Laughing


The end. elephant


Viimati muutis seda Sniff (Reede Okt 03, 2008 3:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Blinkie
Admin
Blinkie


Postituste arv : 112
Join date : 27/08/2008

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 8:25 pm

Oppa aka hobune? Very Happy
Tagasi üles Go down
https://seebimull.forum.co.ee
CuteBunny
Admin
CuteBunny


Postituste arv : 34
Join date : 30/08/2008
Age : 33
Asukoht : Tallinn ,

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 10:50 pm

Mis asi on Libliku galopp ? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kalake707
Sniff

Sniff


Postituste arv : 14
Join date : 30/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 10:51 pm

Blinkie kirjutas:
Oppa aka hobune? Very Happy

Ikka Very Happy


Viimati muutis seda Sniff (Laup Aug 30, 2008 10:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sniff

Sniff


Postituste arv : 14
Join date : 30/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimeLaup Aug 30, 2008 10:53 pm

CuteBunny kirjutas:
Mis asi on Libliku galopp ? Very Happy


Liblik on hobune(loetakse kasvu poolest poniks) ja galopp on üks hobuse allüüridest. Ja liblikul on selline hästi pehme ja lendlev galopp mida ma naudin(kõvat kaiffi saab sellest)

Ps! Sorry, et topeltpost Laughing
Tagasi üles Go down
Fantastic

Fantastic


Postituste arv : 87
Join date : 28/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimePüh Aug 31, 2008 7:02 am

Ise käin muide ka veskas. Mis päeviti sa käid seal? Ma ei tea veel mis päeviti hakkan käima (suvi jäi vahele, ennem oli esmasp. 15.00-16.00) kooli tunniplaan mängib suurt rolli (kui tunnid lõppevad 15.10 siis ei jõua ma elu sees kella 15.00 trenni). Peab Larsi juures ajad paika panema
Tagasi üles Go down
Fantastic

Fantastic


Postituste arv : 87
Join date : 28/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimePüh Aug 31, 2008 7:52 am

mulle endale meeldivad veskast Cameron, Hektor II ja Väike Eku (kahjuks nüüd Sassi Tallis Rolling Eyes Crying or Very sad )
Tagasi üles Go down
Cellisty

Cellisty


Postituste arv : 122
Join date : 28/08/2008
Age : 28
Asukoht : Tartu

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimePüh Aug 31, 2008 9:48 am

Ma tunnen ennast nagu nii autsaiderina, ma ei ratsuta Very Happy
Aga jah, tsau sulle Smile
ma käin ka howrses, Celtzu olen seal ja mängukoopas olen LovelyMissPink.
Tagasi üles Go down
Muumitroll




Postituste arv : 1
Join date : 31/08/2008

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimePüh Aug 31, 2008 10:48 am

Jou Sniff , ma Muumitroll xD
Tegelt olen Karin8 Smile
Tagasi üles Go down
renxik

renxik


Postituste arv : 12
Join date : 31/08/2008

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimePüh Aug 31, 2008 10:53 am

youka sniff
Tagasi üles Go down
Sniff

Sniff


Postituste arv : 14
Join date : 30/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimePüh Aug 31, 2008 9:28 pm

to Fantastic: 1.periood ainult esmaspäev(sama aeg, mis sinagi). ja 2.perioodist alates ka neljapäeviti Smile aga väike eku peaks tagasi tulema koos tetrisega Razz
Tagasi üles Go down
Fantastic

Fantastic


Postituste arv : 87
Join date : 28/08/2008
Asukoht : Tallinn

Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitimeEsm Sept 01, 2008 7:58 am

olen kuulnud jh. ja loodame et tuleb ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Iouuu. Sniff talks about herself :P Empty
PostitaminePealkiri: Re: Iouuu. Sniff talks about herself :P   Iouuu. Sniff talks about herself :P I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Iouuu. Sniff talks about herself :P
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Seebimull :: Saame tuttavaks :: Kasutajad-
Hüppa: